Destekleriniz İçin Teşekkürler!

Ücretli e-kitap indir

Patreon isimli bağış sitesi üzerinde oluşturduğumuz hesabımıza 2 gün içerisinde yapılan bağışlar için çok teşekkür ediyoruz. Bağışlarla beraber bizler de aklımızda olan, gerçekleştirmek istediğimiz bazı şeyleri hayata geçireceğiz. Nedir bunlar?

  1. Goodreads üzerinde bir kitap kulübü oluşturup, her ay seçtiğimiz bir e-kitabı beraber okuyalım istiyoruz. Takipçilerimizden birisine seçtiğimiz kitabı basılı olarak hediye edeceğiz.
  2. Sitemizi büyülterek çizgi roman paylaşımlarına başlamanın vakti gelmedi mi? Arşivimiz biraz var ve her geçen gün büyüyor, paylaşmak için gün sayıyoruz.
  3. Aylık dergilerin, en azından edebiyat dergilerinin bir kısmını düzenli olarak paylaşma fikrimizi hayata geçirmek istiyoruz.
  4. Edebiyat başta olmak üzere sanatla ilgili tüm konularda konuşabileceğimiz, kitapları yorumlayıp tartışabileceğimiz bir paylaşım ve tartışma platformu oluşturacağız.

Tüm bunlara katkı sağlamak isterseniz, sayfamıza girdiğinizde sağ tarafta görebileceğiniz Become a Patron butonuna tıklayarak bağış yapabilirsiniz. Dilerseniz 1$, 3$ ve 5$ tutarlarından birini seçebilir, dilerseniz de kendi miktarınızı girebilirsiniz.

İki gün içerisinde 7 takipçimizden bağış geldi, çok teşekkürler!

bagis

 

Ücretli e-kitap indir Ücretli e-kitap indir Ücretli e-kitap indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir