5000 Kitap Paylaştık!

Zaman zaman aksaklıklar yaşıyor olsak da,  mümkün mertebe kitap eklemeye devam ettik. ve bu ay itibariyle sitemizde 5000’den fazla epub formatında kaliteli kitaba ulaştık.

Bazen yanlış kitaplar yüklüyoruz, bazen de yüklediğimiz kitapların içerikleri kötü çıkıyor. Tüm bunların farkındayız ve affınıza sığınıyoruz. Tüm kitapları okuyup yüklememiz ya da sayfa sayfa kontrol etmemiz imkansız; bu yüzden yalnızca bir ön izleme yapıyor ve bariz bir bozukluk yoksa hemen yüklüyoruz. Bıraktığınız değerli yorumlar ve görüşler de bu hatalarımızı düzeltmemizi sağlıyor.

Sitemize destek olmak isterseniz, aşağıdaki görsele tıklayarak Patreon hesabımıza ulaşabilir ve güvenli bir şekilde bağış yapabilirsiniz. Bizleri düzenli olarak takip eden, “nerede kaldı yeni kitaplar?” diyen herkese teşekkür ederiz.

https://www.patreon.com/ekitapcilar

“5000 Kitap Paylaştık!” için 23 yanıt

  1. Burdan çok kitap indirdim. Bir iki tanesi dışında kaliteli içeriklere sahipti. Emekleriniz için çok teşekkürler. Yeni çıkan siyaset kitapları ve romanlara ağırlık verirseniz sevinirim

  2. Sitenizi uzun bir süredir takipteyim. Her şey çok güzel. Sizden bir ricam var Witcher serisi romanları turkce epub şeklinde ekleyebilirseniz sevinirim. Emekleriniz için teşekkürler. Tüm kitap kurtlarına selamlar…

  3. Gayet yararlı ve kitap okumayı sevenler için harika bir site. Bu sitenin kuruluşunda ve işleyişinde emeği geçen herkese teşekkürler. Şu ana kadar indirdiğim kitaplarda bir sorunla karşılaşmadım. Birde rica etsem ibnü’l Esir’in El Kamil fi’t Tarih adlı eserinin ePub formatını siteye yükler misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  4. Yorum mu? Tesekkür mü? Emeginiz ve insan bilincine aklina kitaplarla yaptiginiz katki daha derin ve daha anlamli sözcükleri hak ediyor. Yine de bin selam! Binlerce sag olun!
    Bir kücük rica: Abdullah Riza Ergüven kitaplarinin epup sekliyle paylasmaniz ümidiyle…

  5. Hocam elinizine emeğinize sağlık.. Cok kaliteli bri site ve kitaplar da bir o kadar kaliteli, sağlam kitaplar. Yalnız hocam son birkaç gündür kitap indiremiyorum.. Yadi.sk sayfasi açılmıyor. Benden kaynaklı bir sorun mu acaba ?

  6. Witcher serisine bir türkçe epub format olsa tadından yenmez,sayenizde yeniden kitap okumaya başladım.Sevgiler

  7. Siteyi yeni keşfettim, gerek arşiv genişliği gerek içerik kalitesi olsun tek kelimeyle süper. Hazine bulmuş gibiyim şu an çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir