David S. Kidder & Noah D. Oppenheim – Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür

23 Kasım 2016
Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür Kitap Kapağı Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür
David S. Kidder & Noah D. Oppenheim

Entelektüelin Kutsal Kitabı ve Entelektüelin Kutsal Kitabı: Biyografiler'in kısa sürede büyük ilgi görmesi, bu önemli serinin üçüncü kitabının hazırlanmasına olanak sağladı. Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür'de yazarlar, çağdaş kültürün büyüleyici dünyasını inceleyerek bugünkü dünyayı anlamamızı sağlayacak temel konuları kapsayan 365 günlük okuma sunuyorlar. Yaşamımızı yönlendiren edebi eserlere, müziğe, filmlere, önemli kişilere, eğilimlere, sportif veya popüler olaylara değinerek entelektüel susuzluğumuzu gideriyorlar. Hafızanızı tazelemek veya arkadaşlarınızı şaşırtmak için Susam Sokağı'ndan Star Wars'a, Aretha Franklin'den Pelé'ye, feminizmden postmodernizme kadar birçok farklı konuya değinen bu kitaptan daha kolay ya da daha eğlenceli bir yol yok. Birçok detay bilgiyi ezbere bilen biri, popüler kültür sevdalısı ya da hevesli bir okuyucu olup olmaman fark etmez. Bu kitapla çağdaş kültürün sınırlarında yapacağın yolculuk sayesinde bilgilerini perçinleyeceksin.

6 Yorum

 • M.Alperen 24 Kasım 2016 at 01:23

  Link indirmiyor emeginiz ve paylasimlariniz icin cok tesekkur ederiz

  • E-Kitap Dostu 24 Kasım 2016 at 01:25

   Linki kontrol ettik, herhangi bir sorun bulunmuyor. E-Kitap Nasıl İndirilir? sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Buradaki işlemi yaptığınız halde indiremediğiniz, linkleri hatalı olan kitaplar mevcutsa lütfen bize bildirin.

   • M.Alperen 25 Kasım 2016 at 16:48

    Soyle bir sayfaya yonlendirip indirmeyi gerceklestiremiyor
    Tesekkur ederim

    • E-Kitap Dostu 28 Kasım 2016 at 13:09

     Linkleri güncelledik, yeniden deneyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz 🙂

 • Mahmut t 24 Kasım 2016 at 13:44

  Öncelikle paylaşımlarınız, gösterilen özen, verilen emek… Nasıl övsem bilemiyorum 🙂 çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız!

  M.Alperen doğru söylüyor. Yandex sayfası açılıyor ama kapak görseli çıkmıyor ve indir e tıklayınca şöyle bir uyarı;

  downloader.disk.yandex.com.tr sayfası çalışmıyor
  downloader.disk.yandex.com.tr geçersiz bir yanıt gönderdi.
  ERR_RESPONSE_HEADERS_MULTIPLE_CONTENT_DISPOSITION

  ‘Kurtarılmış Dil’ kitabı da aynı şekilde. Daha önce de denk gelmiştim böyle ve sonraki gün düzelmişti, belki yandex kaynaklı bi hatadır.

  • E-Kitap Dostu 28 Kasım 2016 at 13:08

   Sorunu araştırdık, Yandex kaynaklı bir sorunmuş ve bazen olabiliyormuş. Biz yine de kitap linklerini güncelledik ve kontrol ettik, şu anda indirilebiliyorlar. Güzel sözleriniz ve bilgilendirmeniz için teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın