Burak Turna – Nükleer Darbe

Burak Turna – Nükleer Darbe Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Burak Turna – Nükleer Darbe Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Nükleer Darbe Kitap Kapağı Nükleer Darbe
Burak Turna
Altın Kitaplar
287

Üçüncü Dünya Savaşı'nın devamı niteliğindeki Nükleer Darbe, bir yandan da yeni konulara değiniyor. Politik söylemi ile dikkatleri üzerine toplayacak olan roman, etkileyici aksiyon sahnelerine de sahip. “Nükleer silah söylemlerinin doruğa çıktığı bir dönemi yaşıyoruz,” diyor Burak Turna. “Ortadoğu bölgesinde nükleer silah kullanılmasının an meselesi olduğundan bahsediliyor ve yeni dünya savaşının hazırlanmaya başladığı sahnede, ışıkları yakıyoruz. 11 Eylül ile başlayan dönemin, dünyayı yavaş yavaş kaosa sürüklemesini izlerken, Nükleer Darbe romanı, dünyayı etkisi altına alan Doğu-Batı savaşının tehlikeli yükselişine yeni bir bakış açısı getiriyor…”

Batı orduları Doğu ordularına karşı
Roman, nükleer silahlara sahip olan ülkelerin bu silahın dünya ülkeleri arasında yayılmasını engellerken, nükleer silahları kullanarak kendi halklarını da baskı altında tuttuklarına işaret ediyor ve Batı ordularının, Doğu orduları karşısında ‘başarılı olamayabileceği tezini' işliyor.

Kitaptan satır başları:
* Dünya yönetimini ele geçirmek için nükleer savaş planlayan güçler, planlarını uygulamaya koyuyor…
* Türk ordusu ve Rus ordusu; Avrupa ordularına, kendi topraklarında ağır kayıp verdiriyor…
* Çin, Amerikan topraklarının bir bölümünü işgal ederek, tarihte bir ilke imza atıyor…
* Dünyanın süper güçleri, Akdeniz sularında birbirine giriyor ve nükleer silahlar ateşlenmek üzere silolarından çıkıyor…
* Dünyayı yönetmek isteyenlerin ‘Nükleer Darbe' planı böylece uygulamaya koyuluyor…
* Türk özel askeri timi ‘Bölüm 18' bu korkunç planı engelleyebilecek mi?

Burak Turna – Nükleer Darbe Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Burak Turna – Nükleer Darbe Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir