5000 Kitap Paylaştık!

Zaman zaman aksaklıklar yaşıyor olsak da,  mümkün mertebe kitap eklemeye devam ettik. ve bu ay itibariyle sitemizde 5000’den fazla epub formatında kaliteli kitaba ulaştık.

Bazen yanlış kitaplar yüklüyoruz, bazen de yüklediğimiz kitapların içerikleri kötü çıkıyor. Tüm bunların farkındayız ve affınıza sığınıyoruz. Tüm kitapları okuyup yüklememiz ya da sayfa sayfa kontrol etmemiz imkansız; bu yüzden yalnızca bir ön izleme yapıyor ve bariz bir bozukluk yoksa hemen yüklüyoruz. Bıraktığınız değerli yorumlar ve görüşler de bu hatalarımızı düzeltmemizi sağlıyor.

Sitemize destek olmak isterseniz, aşağıdaki görsele tıklayarak Patreon hesabımıza ulaşabilir ve güvenli bir şekilde bağış yapabilirsiniz. Bizleri düzenli olarak takip eden, “nerede kaldı yeni kitaplar?” diyen herkese teşekkür ederiz.

https://www.patreon.com/ekitapcilar

“5000 Kitap Paylaştık!” için 13 yanıt

  1. Burdan çok kitap indirdim. Bir iki tanesi dışında kaliteli içeriklere sahipti. Emekleriniz için çok teşekkürler. Yeni çıkan siyaset kitapları ve romanlara ağırlık verirseniz sevinirim

  2. Sitenizi uzun bir süredir takipteyim. Her şey çok güzel. Sizden bir ricam var Witcher serisi romanları turkce epub şeklinde ekleyebilirseniz sevinirim. Emekleriniz için teşekkürler. Tüm kitap kurtlarına selamlar…

  3. Yorum mu? Tesekkür mü? Emeginiz ve insan bilincine aklina kitaplarla yaptiginiz katki daha derin ve daha anlamli sözcükleri hak ediyor. Yine de bin selam! Binlerce sag olun!
    Bir kücük rica: Abdullah Riza Ergüven kitaplarinin epup sekliyle paylasmaniz ümidiyle…

  4. Siteyi yeni keşfettim, gerek arşiv genişliği gerek içerik kalitesi olsun tek kelimeyle süper. Hazine bulmuş gibiyim şu an çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir